15 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arrestimi

Tag: arrestimi

Nard Ndoka publikon “përgjigjen 1 milion dollarëshe” ndaj letrës së Johannes...

Kryetari i Partisë Demokristirane Nard Ndoka, reagoi pas letrës së komisionerit Johannes Hahn ku shprehte keqardhjen për bojkotin e opozitës nga zgjedhjet, tha se...

Albin Kurti, letër nga burgu gjithë shqiptarëve pas arrestimit

Deputeti i arrestuar nga radhët e Vetëvendosjes, Albin Kurti sot 24 orë pas arrestimit të tij ka dërguar një shkrim mediave nga burgu i...

Aksioni antidrogë në Itali, ja shqiptari që u arrestua me 200...

Një sasi e konsiderueshme droge dhe eurosh i janë sekuestruar sot një shtetasi shqiptar në Itali. Emigrant ka rënë në prangat e policisë, pasi iu...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
93%
1.7kmh
75%
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °