15 C
Tirana
Saturday, October 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Armina

Tag: armina

Syzet i reflektojnë “sekretin”, ja me kë është Armina Mevlani në...

Armina Mevlani ndodhet në Kaliforni sëbashku me partnerin e saj, dhe duket se e kanë shijuar shumë koncertin e Guns N ‘Roses. “Ende një ëndërr”...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °