31 C
Tirana
Wednesday, August 23, 2017
Home Tags Armela surprize

Tag: armela surprize

Armela e “BB9” shijon surprizën e parë romantike, një muaj pas...

Armela Hyseni pa dyshim që do të mbahet mend si vajza më e bukur dhe e veçantë e “Big Brother 9”, edhe pse fati...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
30 ° C
30 °
30 °
19%
5.1kmh
0%
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
30 °
Sun
33 °
Mon
33 °