Sunday, October 21, 2018
Home Tags Armela bba9

Tag: armela bba9

Armela e “BB9” shijon surprizën e parë romantike, një muaj pas...

Armela Hyseni pa dyshim që do të mbahet mend si vajza më e bukur dhe e veçantë e “Big Brother 9”, edhe pse fati...

SOFT

VIP