12 C
Tirana
Wednesday, October 18, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Armela bba9

Tag: armela bba9

Armela e “BB9” shijon surprizën e parë romantike, një muaj pas...

Armela Hyseni pa dyshim që do të mbahet mend si vajza më e bukur dhe e veçantë e “Big Brother 9”, edhe pse fati...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °