Monday, October 22, 2018
Home Tags Armando sadiku

Tag: armando sadiku

Armando Sadiku pranë transferimit tek gjiganti turk

Armando Sadiku është pranë transferimit te gjiganti turk Gallatasarai. Mediat turke bëjnë me dije se përfaqësuesit e Zyrihut dhe Gallatasarait po zhvillojnë bisedime intensive të...

Armando Sadiku “shpërthen” me dy-golësh

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Armando Sadiku shënoi dy gola në fitoren e thellë të skuadrës së tij 5 me 2 kundër Luganos.

SOFT

VIP