15 C
Tirana
Saturday, October 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ariel rrapi

Tag: ariel rrapi

Tiranë, policia caktivizon pakon me 400 gramë eksploziv në makinë

Një bombë me qarkelektrik dhe 400 grame tritol eshte gjetur pas mesditës së sotme ne nje makine në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Hoxha...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °