18 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arestimet

Tag: arestimet

Banda e prostitucionit me 11 të arrestuar në Tiranë, video e...

Policia publikon pamjet video te operacionit gjate te cilit jane vene në pranga 11 shtetas/shtetase, midis tyre dhe një punonjës Policie, proçedohen në gjëndje...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °