15 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ardian cipa

Tag: ardian cipa

Shkarkohet Drejtori për ‘Krimet e Rënda’ në Polici, Ardian Çipa. Pritet...

Shkarkohet nga detyra të Drejtorii i Përgjithshëm për Hetimin e Krimit të Organizuar dhe Krimeve të Rënda ne policine e shtetit, Ardian Çipa. Mesohet se shkarkimin...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
52%
2.1kmh
0%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °