13 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arben isaraj

Tag: arben isaraj

Zv.ministri i Qeverisë Rama: E vërtetë, po tentohet korruptimi i reformës...

Arben Isaraj (*) A kemi shtetarë parimorë dhe sovranë për Reformën në Drejtësi ? Është e vërtetë ajo që shkruante filozofi Eliot* se “Drejtësia tenton të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
81%
2.6kmh
0%
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
20 °
Thu
22 °