37 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arben imami

Tag: arben imami

Reagimi i fortë: Bagëtia ‘pjell’, zoti Imami, gruaja ‘lind’

Nga Dom Gjergj Meta Mua nuk më interesojnë as listat e as partitë dhe as emrat e përveçëm, pasi për këtë unë e them fjalën...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
35 ° C
35 °
35 °
21%
6.2kmh
40%
Fri
31 °
Sat
31 °
Sun
30 °
Mon
24 °
Tue
24 °