21 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Arben Derhemi

Tag: Arben Derhemi

Olta Gixhari pa recipeta dhe poza erotike, Arben Derhemi në “siklet”

Aktorja Olta Gixhari ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Top Show” ku ka folur për shfaqjen e saj më të re “Opera për 3...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
40%
2.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °