12 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Aplikimi per pune ne gjermani

Tag: aplikimi per pune ne gjermani

Në Janar nis aplikimi për punë në Gjermani, ja dokumentat që...

Ambasada Gjermane në Tiranë nëpërmjet një njoftimi për shtyp, jep detaje dhe të dhëna lidhur me caktimin e takimit për aplikimet e vizave afatgjata...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
mist
13 ° C
13 °
13 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °