Saturday, January 19, 2019
Home Tags Anxhela peristeri

Tag: Anxhela peristeri

Anxhela Peristeri fiton cmimin e parë në festivalin Kënga Magjike 2017

Anxhela Peristeri ka fituar cmimin e parë të festivalit Kënga Magjike 2017. Pas një gare të fortë me Elhaida Danin, Peristeri ka arritur të fitojë...

Këngëtarja shqiptare publikon foto të adoleshencës

Ajo e shte mjaft e preferuar nga publiku jo vetem per zerin por edhe per tipin alegro dhe gjithe humor. Artistja per te cilen po...

Anxhela Peristeri tërësisht e shkujdesur, ja cfarë bën në timon

Aplikacioni më i pëlqyer për momentin, Snapchat, duket se I ka çmendur të gjithë. Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar në instagram një video duke ‘Snap-uar’...

SOFT

VIP