22 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Anxhela peristeri

Tag: Anxhela peristeri

Këngëtarja shqiptare publikon foto të adoleshencës

Ajo e shte mjaft e preferuar nga publiku jo vetem per zerin por edhe per tipin alegro dhe gjithe humor. Artistja per te cilen po...

Anxhela Peristeri tërësisht e shkujdesur, ja cfarë bën në timon

Aplikacioni më i pëlqyer për momentin, Snapchat, duket se I ka çmendur të gjithë. Këngëtarja Anxhela Peristeri ka publikuar në instagram një video duke ‘Snap-uar’...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
33%
4.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °