Tag Archives: anita take

Ndahet nga jeta këngëtarja dhe artistja e njohur Anita Take

Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur e muzikës së lehtë shqiptare, Anita Take. Ajo u shua mbremjen e te enjtes sic konfirmojme burimet. Anita Take, u ngjit në skenë para 50-vjetësh, por vazhdon të kujtohet me nostalgji nga të gjithë ...

Read More »