Saturday, January 19, 2019
Home Tags Angli

Tag: angli

Banesa përfshihet nga flakët, digjen nënë e bijë

Një zjarr i rënë në një shtëpi në Nottinghamshire të Britanisë së Madhe ka shkaktuar dy viktima...

Me 750 mijë paund në Angli, 2 shqiptarëve u vihen në...

Shqiptarët në Angli vijojnë të etiketohen si “zotërues” të tregut të drogës. Së fundmi, dy shqiptarë akuzohen se janë të përfshirë dhe kanë gisht...

SOFT

VIP