Saturday, October 20, 2018
Home Tags Angjelin shkami

Tag: angjelin shkami

“Vdes, vdes, vdes…”, mesazhi i Angjelinit para se të ekzekutohej në...

Angjelin Shkami është 32-vjeçari që u qëllua me armë zjarri ditën e sotme dhe u la i vdekur në vend në automjetin e tij,...

SOFT

VIP