Tag Archives: angela martini

Angela Martini nuk përmbahet, gjeste seksuale në palestër

Bukuroshja dhe modelja Angela Martini është duke shijuar disa ditë në shtëpinë e të dashurit të saj në Rumani. Ajo duket ka vendosur t’ja dedikojë palestrës, megjithëse në kushte shtëpie. Në një foto të publikuar në Instagram ajo shkruan: “ Sot, ...

Read More »

Angela Martini nuk fshihet më, ja foto me të dashurin miliarder…

Ajo është një nga vajzat më të bukura dhe modelet më të kërkuara në mbarë botën. Anxhela Martini prej disa kohësh është në një lidhje me pasanikun rumun Dragos Savulescu, por vetëm pak ditë më parë ata kanë vendosur të ...

Read More »

Intervista pa rregulla e Angela Martinit, shfaqet gjysmë e zhveshur

Angela, çfarë të solli këtë herë në Tiranë? Më pëlqen shumë vendlindja ime, Shqipëria, por e vërteta është që deri përpara 2-3 javëve nuk ma merrte mendja që do t’i kaloja Krishtlindjen dhe Vitin e Ri në Tiranë. Si është ...

Read More »