Tag Archives: angela martini foto

Angela Martini nuk fshihet më, ja foto me të dashurin miliarder…

Ajo është një nga vajzat më të bukura dhe modelet më të kërkuara në mbarë botën. Anxhela Martini prej disa kohësh është në një lidhje me pasanikun rumun Dragos Savulescu, por vetëm pak ditë më parë ata kanë vendosur të ...

Read More »