15 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Andrra destani

Tag: andrra destani

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan Hoxha u pagëzua me statusin baba dhe kjo sigurisht ishte eksperienca më...

Andrra Destani buzë detit, Sinani këndon në makinë me Enca Haxhinë

Sinan Hoxha duket se ka nisur te kendoje teksa gjendet ne makine me Enca Haxhine ndersa Andrra Destani eshte diku tjeter. Ne te njejten kohe,...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
100%
1kmh
0%
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °
Wed
23 °