Tag Archives: andrra destani

Djali i Sinan Hoxhës një “engjëll” i vërtetë!

Rreth një viti më parë këngëtari më i dashur i shqipëtaëve, Sinan Hoxha u pagëzua me statusin baba dhe kjo sigurisht ishte eksperienca më e bukur e jetës së tij. Vogëlushit ju dha emri Ansi, një bashkangjitje e inicialeve të ...

Read More »

Andrra Destani buzë detit, Sinani këndon në makinë me Enca Haxhinë

Sinan Hoxha duket se ka nisur te kendoje teksa gjendet ne makine me Enca Haxhine ndersa Andrra Destani eshte diku tjeter. Ne te njejten kohe, Sinan Hoxha, eshte shfaqur ne makine me kolegen e tij Enca Haxhia, kur Andrra Destani ...

Read More »