Tag Archives: andrea stefani

Vdekja e Andrea Stefanit, Gilman Bakallit, etj, “shpërthen revolta”: Po vdesim nga cfarë hamë

Ndarja e parakoshme nga jeta e gazetarit Andrea Stefani, por jo vetëm, duket se ka ngjallur një debat në lidhje me nivelin e ndotjes në Shqipëri dhe cilësinë e ushqimeve që shkaktojnë kancer. Gazetari dhe ish-diplomati Dritan Hila shkruan: Stefani, ...

Read More »

Rama për Andrea Stefanin: Lajm tronditës për humbjen e një patrioti, gazetar i pakompromis

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të gazetarit e analistit Andrea Stefani për shkak të një sëmundje të rëndë. Rama shkruan se ky është një lajm tronditës duke e cilësuar Stefanin një njeri e patriot ...

Read More »

Tiranë, fyerjet e Cim Pekës ndaj Andrea Stefanit fusin në sherr gazetarët

Debatet e ashpra në studion e emisionit “Opinion” dhe artikulimet e gazetarit Cim Peka ndaj analistit Andrea Stefani, kanë futur në sherr gazetarët e disa mediave në Tiranë. Ditën e sotme, me një deklaratë të munguar në shumë raste të ...

Read More »