32 C
Albania
Sunday, July 23, 2017
Kliko per me shume info
Home Tags Andrea stefani

Tag: andrea stefani

Vdekja e Andrea Stefanit, Gilman Bakallit, etj, “shpërthen revolta”: Po vdesim...

Ndarja e parakoshme nga jeta e gazetarit Andrea Stefani, por jo vetëm, duket se ka ngjallur një debat në lidhje me nivelin e ndotjes...

Rama për Andrea Stefanin: Lajm tronditës për humbjen e një patrioti,...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit për ndarjen nga jeta të gazetarit e analistit Andrea Stefani për shkak të një sëmundje të rëndë....

Tiranë, fyerjet e Cim Pekës ndaj Andrea Stefanit fusin në sherr...

Debatet e ashpra në studion e emisionit “Opinion” dhe artikulimet e gazetarit Cim Peka ndaj analistit Andrea Stefani, kanë futur në sherr gazetarët e...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
24 ° C
24 °
24 °
83%
1kmh
0%
Mon
32 °
Tue
27 °
Wed
21 °
Thu
20 °
Fri
22 °