Tag Archives: ambasadori lu

Basha i bashkohet Donald Lu-së: Krimi do të vjedhë zgjedhjet. Protestë më 18 shkurt

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i është bashkuar deklaratës së ambasadorit të SHBA-së, Donald Lu, i cili paralajmëroi se zgjedhjet do të vidhen nga krimi dhe politikanë të korruptuar. Basha shkruan në “Facebook” se politikanët e korruptuar dhe krimi do të ...

Read More »