Tag Archives: amarildo ndoj

Fotoja e 25-vjecarit që bëri luftë me policinë në Mirditë dhe u arratis

Kjo eshte fotografia e 25-vjeçarit Amarildo Ndoj nga Mirdita që ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të punonjësve të policisë diten e sotme me 27 nentor 2016. Djali nga Rrësheni ndiqej nga policia pasi rezulton i dënuar me 8 ...

Read More »