Tag Archives: altuna sejdiu

Altuna Sejdiu e tronditur nga vdekja e Ergi Dinit: U prehsh në paqe rebeli im kampion!

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës, ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili, 21 vjeç. Ngjarja tragjike ndodhi në zonën e ish Bllokut në Tiranë, ku dy të rinjtë ...

Read More »

Këngëtari prek aty ku s’duhet Altuan Sejdiun

Këngëtarja Tuna Sejdiu pas ndarjes me reperin Cozman ka filluar shoqërimin me një tjetër këngëtar. Në fakt mediat rozë po flasin për një lidhje të mundshme mes tyre, por asgjë nuk është konfirmuar nga asnjëri nga këngëtaret.

Read More »

Cfarë ndryshimi! Ja si dukeshin Elvana Gjata e Tuna Sejdiu në fillimet e karrierës

Paraqitja e këngëtareve shqiptare Tuna Sejdiu dhe Elvana Gjata, duket se ka ndyshuar jashtëzakonisht shumë nga ditët e para të fillimit të karrierës.

Read More »