14 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Altuna sejdiu

Tag: altuna sejdiu

Altuna Sejdiu e tronditur nga vdekja e Ergi Dinit: U prehsh...

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës, ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili,...

Këngëtari prek aty ku s’duhet Altuan Sejdiun

Këngëtarja Tuna Sejdiu pas ndarjes me reperin Cozman ka filluar shoqërimin me një tjetër këngëtar. Në fakt mediat rozë po flasin për një lidhje të...

Cfarë ndryshimi! Ja si dukeshin Elvana Gjata e Tuna Sejdiu në...

Paraqitja e këngëtareve shqiptare Tuna Sejdiu dhe Elvana Gjata, duket se ka ndyshuar jashtëzakonisht shumë nga ditët e para të fillimit të karrierës. Në foton...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
82%
2.6kmh
75%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
17 °
Mon
22 °
Tue
22 °