Tag Archives: altin bamllari

Pronari i piceri Era i përgjigjet policisë: Mirë unë jam Suloja, po im bir kush është?

Mire une jam Suloja, po im bir kush eshte? Keshtu e nis reagimin e tij Altin Bamllari, pronar i piceri Era dhe biznesmeni njohur ne Tirane, ndaj policise se shtetit te cilen e akuzoi dje per dhune ndaj vete atij ...

Read More »