24 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Albi nako

Tag: albi nako

Klaudia Pepa reagon pas kritikave ku e quajti ‘vëlla’ Albi Nakon,...

Klaudia Pepa dhe Albi Nako u shfaqen dje tek emisioni i pasdites ‘Rudina’, Albi në një rrëfim ekskluziv mbi karrierën e të rejat e...

Klaudia Pepa zhvishet në Jug, kënaq pushuesit me fotot provokuese në...

Balerina e njohur tashme, Klaudia Pepa eshte kthyer ne Shqiperi ku po pushon ne plazhet e njohura ne Jug te vendit. Diten e sotme, ajo...

Klaudia dhe Albi Nako të ndarë? Nëna dhe motra e balerinës...

Të gjithë e kemi vlerësuar dhe duartrokitur balerinën Klaudia Pepa, e cila jo na ka bërë shpeshherë të habitemi nga performancat e saj të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
24 ° C
24 °
24 °
41%
2.6kmh
20%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °