9 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Alberie hadergjonaj

Tag: alberie hadergjonaj

Këngëtarja shqiptare edhe pse gjyshe, ka oferta për martesë nga djem...

Në emisionin e përjavshëm n’Kosovë Show mysafire e radhës ishte këngëtarja Albërie Hadërgjonaj. Albërie Hadërgjonaj foli për karrierën dhe për jetën e saj private. Ajo tha...

Rrëfehet Albërie Hadërgjonaj: E vërteta e Photoshopit tek fotot dhe….gjoksi!

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka qenë e ftuar në emisionin e humoristit Ermal Mamaqi, "Xing me Ermalin" ku ka rrëfyer se fotot që publikon në...

Kjo video e Albërie Hadërgjonaj do të çmendë fansat

Në një postim të bërë vetëm pak minuta më parë në llogarinë e saj të Instagramit, këngëtarja Albëria Hadërgjonaj ka publikuar një video, në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
100%
1kmh
0%
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °
Wed
23 °