Tag Archives: albania

Flet ish-trajneri: Ja rezultati i ndeshjes Shqipëri- Zvicër

Ish­-trajneri i Zvicrës, Otmar Hitzfeld, ka bërë një parashikim për ndeshjen e 11 qershorit, Shqipëri-Zvicër. Hitzfeld ka qenë në krye të helvetëve gjatë eliminatoreve të Botërorit 2014 kur Zvicra mposhti dy herë Shqipërinë me shifrat 2-0 dhe 2-1.

Read More »