Tag Archives: albania lajme

Ronela Hajati nuk dorëzohet, publikon këngën e “ISIS”

Eshtë pikërisht kjo këngë që “i futu frikën” gjithë Tiranës pak ditë pas sulmit terrorist në Paris, Ronela Hajati realizoi një pjesë të videoklipit në autostraden e Tegut, ku përforuesit u shfaqen me veshje të cuditshme, që perngjanin me ato ...

Read More »

Ky është plazhi i pazakontë, në vend të rërës ka xhama

Në Kaliforni gjendet një vend i mrekullueshëm, i quajtur “Plazhi prej xhami”. Këtë emër e ka marrë pikërisht nga ‘gurët’ e lëmuar dhe të xhamtë, që mbulojnë sipërfaqen e plazhit. Në total ai është rreth 15 hektarë dhe në vend ...

Read More »