Tag Archives: albana xharra

Gazetarja nga Kosova – Berishës: Të kujtoj kur ju dorëzove Al Qaeda-s e gjyqin me Shkëlzenin

Më duhet t’i përgjigjem Sali Berishës, për shkak të respektit që kam për lexuesit e gazetës dhe të atyre mijëra qytetarëve të shtetit tim, të cilët në faza të ndryshme të jetës së tyre kanë besuar te ai. Është e ...

Read More »

Protesta në cadër, Sali Berisha “nuk lë gjë pa i thënë” gazetares nga Kosova

Nga Sali Berisha Pergjigje kryeredaktores se gazetes “Zeri” te Kosoves, zj/znj (ndrikull) Arbana Xharra! Te dashur miq, gazetare dhe miq te mi nga Kosova me derguan nje shkrim te kryeredaktores se gazetes “Zeri”, simotres se “Zerit te Popullit”, te Kosoves, ...

Read More »