Tag Archives: albana osmani

Shokon transgjinorja shqiptare, propozon live prezantuesen Albana Osmani

U largua nga Shqipëria me emrin “Rei” por u kthye si “Linda”. Kjo është historia e një djali që vendosi të ndryshojë gjininë për të nisur jetë të re si femër në Itali, aty ku punon njëkohësisht si grimere dhe ...

Read More »

Albana Osmani kërcen e zhveshur në plazh vallen e Tropojës

Prezantuesja shqiptare, Albana Osmani duket se po kalon pushime të këndshme ne breg te detit. Jo vetem pushime te kendshme, por edhe origjinale pasi në profilin e saj në Instragram, Albana ka postuar një video ku shihet duke kërcyer vallen ...

Read More »