Tag Archives: alban hoxha

Video, Ciljeta bën “cmenduri” për të parë “LIVE” Alban Hoxhën

Këngëtarja Ciljeta Xhilaga është nisur për të parë ndeshjen Partizani-Skenderbeu në Elbasan. Ciljeta ka publikuar një video, ku ecën me 120 km/h në aksin Tiranë- Elbasan e ndërkohë bën dhe make up. Këngëtarja është kritikuar nga fansat, të cilët i kanë thënë ...

Read More »