Tag Archives: akuza per edi ramen

Basha akuzon Ramën, nuk përmend Shullazin

Kryetari i PD, Lulzim Basha me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për lidhje me krimin, por nuk ka dhënë detaje shtesë dhe as ka përmendur emrin e Emiljano Shullazit, i cili ...

Read More »