28.3 C
Albania
Wednesday, July 26, 2017
Kliko per me shume info
Home Tags Aksidenti

Tag: aksidenti

Video nga vendi ku u aksidentua Vali Corleone me 280-290 km/h

Para disa orësh këngëtari nga Kosova, Vali Corleone është aksidentuar, por fatmirësisht gjendja e tij është mirë dhe pa pasoja. Ai ka treguar për "lajmi"...

Aksidenti në Sarandë, arrestohet shoferi i makinës që u përplas me...

Arrestohet nga policia autori i aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Qafën e Muzinës në Sarandë. Policia njoftoi vendosjen në pranga të shtetasit Feruz...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
heavy intensity rain
20 ° C
20 °
20 °
88%
2.6kmh
75%
Thu
21 °
Fri
24 °
Sat
31 °
Sun
32 °
Mon
29 °