Tag Archives: aksidenti ne sukth

Aksidenti në Sukth, 36-vjeçari kishte drogë në makinë dhe po i shmangej policisë

Tri ditë pas aksidentit tragjik që ndodhi në afërsi të Sukthit, në superstradën Tiranë­Durrës, policia vijon hetimet për të zbardhur shkaqet që shtynë 36­vjeçarin Dashnor Deliallisi të qarkullonte në sens të kundërt. Për pasojë u shkaktua përplasja fatale që përfundoi ...

Read More »