Tag Archives: aksidenti ne mullet

Gjykata lë në burg shoferin e “Audit”, avokati: Aksidentin e shkaktoi gazetari Çim Peka

Gjykata e Tiranës vendosi që Emiljano Pelushi të qëndrojë në burg të paktën deri në mbylljen e hetimeve për aksidentin e mbrëmjes së të enjtes pranë Mulletit, ku humbi jetën Flerua Kola vajza e ish-ambasadorit në Romë dhe u plagos ...

Read More »