Tag Archives: aksidenti ne durres

Detaje shokuese, autori i aksidentit me 4 viktima në Sukth, po ndiqej nga policia

Policia e Durresit shperndau pak caste me pare nje informacion shtesë mbi aksidentin e mëngjesit të sotëm me pasojë 4 viktima. Burimet zyrtare thane se në datë 13.10.2016, në afërsi të karburant “Kastrati”, shërbimet e Rendit dhe të Qarkullimit Rrugor ...

Read More »