Tag Archives: aksidenti masiv

Aksidenti masiv, fotot, si u “bënë përshesh” 40 automjete

Së paku 38 persona kanë mbetur te plagosur mëngjesin e së hënës në Konya të Turqisë, në dy aksidente zinxhir që përfshinë 40 automjete, shumica prej të cilëve autobusë. “Milliyet” tha akulli në rrugë dhe mjegulla e dendur shkaktuan dy ...

Read More »