Tag Archives: aksidenti i dritan hoxhes

Lori Hoxha publikon video prekëse në 8-vjetorin e vdekjes së Tanit të Topit

Në përvjetorin e ndarjes nga jeta të Dritan Hoxhës, themeluesit të Top Medias, vajza e tij Lori Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një video vërtet prekëse. Tani në një moment të zakonshëm në shtëpiunë e tij me familjen dhe ...

Read More »