27 C
Albania
Thursday, June 22, 2017
Home Tags Aksidenti ergi dinit

Tag: aksidenti ergi dinit

Miqtë e Ergi Dinit të shokuar: Nuk u besohet se aksidenti...

I pati bashkëpunëtorë të ngushtë në jetë dhe të njëjtët i dhanë dhe lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini. Shumë prej miqve i kanë humbur...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
32 ° C
32 °
32 °
43%
2.6kmh
20%
Fri
30 °
Sat
30 °
Sun
32 °
Mon
32 °
Tue
32 °