Tag Archives: aksident rrugor

Kamioni del nga rruga e bie në humnerë, shoferi dërgohet me urgjencë në spital

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë. Aksidenti ka ndodhur në “Rrugën e Kombit” në afërsi të fshatit Skuraj. Shoferi, identiteti i të cilit nuk është bërë akoma i ditur, është dërguar me urgjencë në spital. ...

Read More »