28.2 C
Albania
Tuesday, July 25, 2017
Kliko per me shume info
Home Tags Ajsi xhaxhaj

Tag: ajsi xhaxhaj

Ajsi rrëfen ndjenjat e errëta: Kur dëgjoj fjalën “përdhunim” nuk kam…

Ajsi Xhaxhaj mendon se bukuria është bajate, dhe pa zgjuarsinë nuk ka vlerë. Fama në fëmijëri dhe adoleshencë si protagoniste e “Kripmjaltëzave”, u pasua...

“Më përdhunoi për 5 vite”, reagon Leonard Bombaj: Kam prova shumë...

Pas intervistës dhe kthimit edhe një herë në kujtesë të problemit madhor mes aktores Ajsi Xhaxhaj dhe Leonard Bombaj, ku kjo e fundit e...

Flet për herë të parë Ajsi Xhaxhaj që akuzoi Bombajn: Më...

Për herë të parë pas shtatë vitesh nga denoncimi se ishte abuzuar seksualisht nga Leonard Bombaj, Ajsi Xhaxhaj rrëfehet në “Pasdite në Top Channel”...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
29 ° C
29 °
29 °
39%
4.6kmh
40%
Wed
17 °
Thu
21 °
Fri
26 °
Sat
28 °
Sun
28 °