Tag Archives: admir tafili

Tiranë, dëshmon në gjyq i mbijetuari i atentatit me pagesë

Gjykata e krimeve të rënda pyeti si dëshmitar shtetasin Edmond Çakmashi, person i plagosur në tentatin e vrasësve me pagesë që po gjykohen pranë kësaj gjykate. Dëshmia e Çakmashit, u dha në procesin penal qe po zhvillohet ndaj të pandehurve ...

Read More »

Zbulohet grupi i vrasësve me pagesë, 9 anëtarë në pranga, katër në kërkim

Policia e shtetit ka bere publike skemen se si funksiononte grupi kriminal i vrasesve me pagese nga te cilet 9 jane vendosur ne pranga dhe kater te tjere jane shpallur ne kerkim. Referuar skemes se meposhtme, rezulton se kreu i ...

Read More »