Tag Archives: admir murataj

Vila super luksoze e Admir Murataj, i kërkuar për grabitjen e 3.2 milionë dollarëve

Policia e Shtetit vazhdon kërkimet për kapjen e të dyshuarëve të tjerë për grabitjen e 3.2 milionë dollarëve. Vila që shihni më sipër ndodhet në Fushë Prezë dhe është në pronësi të Admir Murataj, i shpallur në kërkim për grabitjen ...

Read More »

Zbulohet emri, policia rrethon autorin e gjashtë të super-grabitjeve në Tiranë-Rinas

Jetmir Cerpja i njohur edhe me emrin Admir,  është personi i gjashtë i shpallur në kërkim nga ana e policisë për grabitjen e 6 milionë eurove në dy ngjarje në rrugën Tiranë-Rinas. Per shtetasin e gjashte te dyshuar jane duke ...

Read More »

Mjeshtri i vjedhjeve e arratisjeve, ky është “truri” i grabitjeve në Rinas, nuk “u vra” në Greqi

Admir Murataj eshte truri i grabitjeve te ndodhura ne rrugen Tirane-Rinas ku jane marre rreth 6 milione euro te bankave private teksa transportoheshin nga ana e policive private. Murataj eshte akuzuar per grabitjen e bankes se Larises, ne Greqi ndersa ...

Read More »