Tag Archives: admir cerpja

Grabitjet në Rinas, ja sa para u gjetën në tenxheren me presion të Admir Cerpjas

Prokuroria për Krime të Rënda që tashmë ka marrë në dorë hetimin e dosjes së dy grabitjeve në rrugën Qafë Kashari – Rinas po vazhdon kontrollet e banesave të të dyshuarve dhe personave të shpallur në kërkim. Në tenxheren e ...

Read More »

Banda e grabitësve, ja tenxherja plot me para që u gjet nga policia në Bathore

Një tjetër tenxhere e mbushur me para është gjeur nga policia gjatë aksionit të koduar me emrin “Patrioti” për kapjen e bandës që kryente grabitje në rrugën Tiranë-Rinas. Policia bën me dije se diten e sotme, është gjetur një tenxhere ...

Read More »