Friday, November 16, 2018
Home Tags Adi krasta

Tag: adi krasta

Këngëtari denoncon publikisht Adi Krastën: Kjo nuk ka ndodhur as në...

Këngëtari Luiz Ejlli ka denoncuar një gafë të përsëritur të prezantuesit të festivalit në RTSH, Adi Krasta. Sipas Ejllit, Krasta nuk e përmend një asnjë...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka: I kapa dhe u dhashë një mësim të...

Një prej zërave më të mirë të rrokut shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka qenë gjithmonë i tërhequr nga mediat dhe nga lajmet e showbiz-it. Si...

SOFT

VIP