Tag Archives: abuzimi me vajzen ne spita

Zbulohet videoja e dytë e abuzimit seksual me 17-vjecaren në QSUT

TIRANE – Një video e dytë me të njëjtit protagonistë dhe me abuzime seksuale akoma më të mëdha. Publikimi i videos, ku disa djem të rinj shfaqen duke ngacmuar seksualisht një vajzë 17-vjeçare që ishte shtruar në QSUT në Tiranë  ...

Read More »