Tag Archives: abi bank

“Ku i pastron Rama paratë e drogës?! Ja banka që menaxhon gruaja e tij Linda”

Dalja e dokumenteve qe konfirmojne pranine e Linda Rames ne Bordin Drejtues te Abi Bank, ka sjelle nje termet te vertete politik dhe mediatik ne vend. I pari qe ka reaguar ka qene ish-kryeministri Sali Berisha. Ja cfare shkruan ai: ...

Read More »