Tag Archives: . 8 marsi ne tirane

Ish-banorja e BBA publikon videon, meshkuj nudo për femrat për 8 Marsin

Festime te cmendura e te pazakonta jane zhvilluar mbreme ne lokalet e nates per 8 Marsin. Ne lokale ka pasur meshkuj krejtesisht te zhveshur tej cdo limiti qe kane kercuer dhe kane bere striptize per femrat. Genta Gjalpi, nje nga ...

Read More »