Tag Archives: 24 vjet PS

Festa e PS-së, ja batutat e Ramës për Topin, Meten, Ngjelen e Idrizin

Kryeministri Edi Rama e nisi fjalën përshëndetëse në festën e 24-vjetorit të PS-së me batuta të personalizuara për 4 senatorët e majtë, Ruçi, Majko, Dade dhe Braçe. Për Ramën, kjo ishte një mundësi e mirë edhe për të falënderuar kandidatët ...

Read More »