Lajmifundit – Lajmi i fundit

Agjencia Informative lajmifundit.al, është një ndërmarrje mediatike e hapur dhe pavarur me autorë një grup gazetarësh por edhe bashkëpunëtorë të punësuar aktualë në mediat elektronike dhe te shkruara shqiptare.

Transmetimi ynë i parë online ndodhi më 4 qershor 2009 dhe prej asaj kohe ne ofrojmë informacion pa ndërprerje dhe ne kohe reale për atë që ndodh në hapësiren mbarëshqiptare dhe më gjerë.

Agjencia jonë është regjistruar pranë autoriteteve shqiptare dhe ushtron aktivitetin e saj në përputhje me ligjet e Republikës dhe Shqipërisë dhe konventat ndërkombëtare të ratifikuara prej saj.

Lajmifundit.al, edhte i dedikuar te promovoje dhe te mbroje vlerat kulturore, kombetare, etnografike e turistike te kombit shqiptar.

Adresa e redaksisë është: Rruga Muhamet Gjollesha, Ish-NPV, TIRANE

Adresat e kontaktit e-mail janë: [email protected], ose
[email protected]

Kliko per me shume info Kliko per me shume info Kliko per me shume info ------------------------------------------------------------

4 comments

 1. hej lajmi me ke derguar nje mesazh rreth replikes me mua po sistemi i juaj nuk me lejon ta hap dhe te shikoj se ckerkoni nga mua. A mund ta postoni edhe njehere ju lutem? Faleminderit per mirkuptimin.

 2. lajmi i fundit, perse nuk i poston mesazhet e mija. Kam me shume se 4 ore qe i kam derguar. Ata qe me drejtohen me fjalor te piste i poston menjehere…., lire e paske shitur lekuren

 3. a ka njeri qe kujdeset per kete faqe< kam nje jave qe hap kete faqe, dhe te njejtat lajme prej shtate ditesh,

  • Ju kerkojme ndjese por duhet te jete nje problem i internetit ose browserit.

   Faqja rifreskohet cdo 10 minuta me lajme. Ju ftojme ti ndiqni lajmet ne faqen tone ne FB: https://www.facebook.com/lajmeshqiptefundit

   Nderkohe, ka dy menyra per rifreskimin e faqes:
   1 – Shtypni vetem butonin F5

   2 – Duhet te shtypni CTRL dhe duke e mbajtur shtypur CTRL-ne te shtypni edhe F5

   Faleminderit! Redaksia, Lajmifundit.al!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*